Jdi na obsah Jdi na menu
 

20.12. 09 se na našem cvičáku konal vánoční závod, kterého se zůčastnili jen ti nejotrlejší psovodi našeho cvičáku, jelikož při velmi silném mrazu, kdy jsme se po jednotlivých cvicích museli chodit ohřát do klubovny, ne každému se chtělo v těchto podmínkách ani na cvičák přijít.
Velmi náročné úlohy rozhodčího se ujala Alena Dunková, která i přes nepřízen počasí vytrvala a závod posoudila doufáme, že bez újmy na zdraví. Závod se skládal z několika cviků spočívajících na šikovnosti nejen psa, ale také psovoda, nasmáli jsme se a po závodě každý účastník v teple klubovny obdržel dárek a horký nápoj, který byl opravdu potřeba.
Na prvním místě se umístila Olina s Ludvou, která si velmi pěkně poradila se záludnostmi, které na nás pořadatelé vymysleli, druhé místo obdržela Míša s Ginem a na místě třetím náš benjamínek Eliška s Astou dále se zůčastnili Kamila s Tobíkem,Simona s Kony, Petra s Megerkou, Marcela s vlkem a Verča s Majli jako divák, neboť holky ještě nemají věk na závody, ale pozor na ně, budou dobrý!
Závod byl super, jen škoda, že špatné počasí odradí lidi od pěkné zábavy pro vás a vaše hafany. Také patří dík Pepovi Válkovi za udržování tepla v klubovně jinak bychom nepřežili. Fotogalerie ze závodu
 


Obrazek


Obrazek


Obrazek