|
|
23.10.2021 |
Zkoušky NZŘ , MZŘ - rozhodčí Jiří Kolář, figurant Miloslav Lebruška |
Výsledky našich členů |
BH-VT Karolína Kučerová a Charlie z Herodesova domu, BOC - / 56 / |
IGP 1 Michaela Palfiová a Gwen Sagitta Epirum, BOM 90/81/92 |
IGP 1 Martin Plavčko a Endora Bohemia Felicitas, BOM |
IFH 2 Pavel Palfi a Catarine Moravia Liand , BOC 97/-/- |
|
13.12.2020 |
Zkoušky NZŘ , MZŘ - rozhodčí Jaroslav Petráček, figurant Miloslav Lebruška |
Výsledky našich členů |
BH-VT - Martin Plavčko a Endora Bohemia Felicitas, BOM - / 46 / |
SPr 2 - Michaela Palfiová a Gwen Sagitta Epirum, BOM -/-/81 |
|
|
13.9.2020 7.ročník Hrádeckého agiletce - neoficiální závody agility - rozhodčí Miroslav Florián |
DěKUJEME ZA PODPORU MĚSTU HRÁDEK NA NISOU |
Výsledky Hrádecký agiletec - výsledky |
Fotogalerie od Martina Irglová - odkaz na fotogalerii |
Výsledky našich členů. |
Monika Chupková a Lord JRT - začátečníci S - 1.běh - 1.místo, 2.běh - 2.místo - součty 1.místo |
Monika Chupková a Lord JRT - HRA 3.místo z 25 týmů |
Marie Reisingerová a Dixi, BOC (12.let)- začátečníci L - součty 3.místo |
Illusion Magic Aibara , BOC (12.let) - pokročilí M - 3.místo |
|
|
30.5 2020 Se uskutečnil 3. ročník závodu Memoriál Josefa Válka za účasti 16 psovodů, z naší ZKO Hradek se zůčastnili Monika Chupková ZZO , Míša Palfiová ZM, Petra Malá ZM, Zdena Maršaková ZVV2 ,Roman Martynek ZVV2, posuzoval pan rozhodčí Břeta Tujik a figuroval Mila Lebruška ,putovní pohár letos zaslouženě vyhrála Kamila Pešková s fenou malinois , závod proběhl za krásného počasí a tímto děkujeme Všem zúčastněným závodníkům za pěkné výkony , panu rozhodčímu za posouzení, figurantovi za obrany a v neposlední řadě Petě Malé za ceny a veškerou administrativní práci,též Městskému úřadu v Hrádku nad Nisou za poskytnutou finanční podporu.,o naše žaludky se postarala Lenka Reisingerová, které také patří dík, že nás dobře nakrmila...všechny závodníky též zveme na závod Velká cena Hradku, který se bude konat v říjnu 2020 těšíme se na Vás......předseda Pavel Palfi |
Fotogalerie ze závodů. Celkové výsledky. |
Výsledky našich členů |
ZZO - Monika Chupková a Lord, PRT - 5.místo |
ZM - Michaela Palfiová a Gwen Sagitta Epirum, BOM - 1.místo |
ZM - Petra Malá a Illusion Magic Aibara, BOC - 2.místo |
ZVV2 - Roman Martynek a Daisy Maribor, BOM - 1.místo |
ZVV2 - Zdeňka Maršáková a Holly Zelené terasy, NO - 2.místo |
|
|
|